V termínu od 3. do 10.července jsme s dvaceti dětskými klienty strávili skvělý týden v tábořišti v Mukařově. Z velkého počtu zájemců bylo vybráno právě dvacet šťastlivců, kteří měli účast jako odměnu za uplynulou spolupráci v rámci našich programů. Tábor bylo možné zrealizovat jen díky individuálním finančním příspěvkům od dárců, prodejní výstavě fotografií našich klientů s názvem „Foto na cestu“ v Kavárně Inkognito a dotaci z Odboru bezpečnosti a prevence kriminality Magistrátu města Plzně.

V závěru našeho pobytu v tábořišti Mukařov děti vyráběly upomínkové předměty pro lidi, jenž přispěli částkami v různé výši a bez nichž bychom nemohli zrealizovat tento již tradiční každoroční prázdninový pobyt, na který se celý rok těšíme spolu s našimi dětskými klienty. Upomínkový předmět pro dárce je možné si vybrat v Kavárně Inkognito v Husově ulici č.24, kde je s dětskými výrobky umístěna krabice na pianu uvnitř kavárny.

Chtěli bychom tak poděkovat všem, kteří nás podpořili a umožnili tak většině zúčastnivších se dětí prožít nejlepší týden v jejich životě a získat tak nezapomenutelný zážitek.

Odkaz na bohatou fotogalerii zde: Fotogalerie Mukařov 2015

Celé TADY A TEĎ Vám ještě jednou moc děkuje!